Ares

Americký stafordšírský teriér – proč si ho pořídit

Americký stafordšírský teriér je naprosto skvělý hlídač a zcela oddaný společník. Vyžaduje ale dobrou výchovu již od štěněte a bohatě se vám za ni odmění.

Americký stafordšírský teriér

Špatná pověst tohoto plemene plyne bohužel z nesprávného způsobu zacházení, které se mnohdy těmto psům dostává. Pravidelné cvičení, dostatek pohybu i disciplíny vede k získání toho nejvěrnějšího a nejosobitějšího psa, jakého jste si vždy si přáli. Jste aktivní, máte rádi práci se psy a toužíte si vychovat klenot vaší domácnosti? Když bude psa výcvik bavit, bude ochotně plnit všechny vaše požadavky a stane se vaším skvělým společníkem a kamarádem.

Pro koho není pes vhodný

Abyste předešli zklamání nebo se nezařadili mezi další neúspěšné chovatele tohoto plemene, ujistěte se, že žijete opravdu aktivní život a jste ochotni psovi věnovat dostatečné množství času potřebné pro jeho výcvik, a to již od prvních dnů, které s ním budete trávit. Samozřejmě je tento pes skvělý pro rodiny s dětmi, pouze potřebuje výcvik, aby se naučil, kdo všechno se nachází v jeho smečce – a pravidlo, že dítě nesmí být ani na chvíli samo s jakýmkoli psem, snad není třeba zmiňovat.

Jakou osobnost získáte?

Americký stafordšírský teriér je plemeno vyznačující se velkou odvahou – při procházce se vám může stát, že se pes instinktivně postaví mezi vás a neznámou osobu, je připraven vás hlídat. Odmalička si musí budovat vztah s dalšími psy, je totiž silně dominantní.

Staford:

- odvážné plemeno

- vysoce inteligentní pes

- velmi klidný a oddaný

- dominantní ve vztahu k ostatním psům

Staford je skvělý psí společník.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Menu

O mně

Ahoj jmenuji se Ares a jsem čistokrevný amstaf. Zatím jsem ještěmalé štěnátko tak se muzete podivat na me fotky jak hezky porustu. Pro jakykoliv dotaz muzete kontaktovat me páníčky na níže uvedených kontaktech: E-mail: airbracco@inmail.cz ICQ: 441851444 Msn: impici@hotmail.com

Náhodné fotografie

Náhodná fotografie
Náhodná fotografie
Náhodná fotografie

Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek